Tonoz Restorant Meyhane, eğlencenin rengi

Geçmişten günümüze 800 yıllık bir tarih…

Kumkapı & Tonoz

Tonoz Restorant Kumkapı’da geçmişten günümüze 800 yıllık bir tarihe sahip, eğlence ve canlı sahne fasıl söz konusu olduğunda akla gelen ilk mekan. Sadece hafta sonları değil “hafta içi” de kaliteli müzik dinlemek isteyenler için, birbirinden değerli sanatçı ve müzisyenleri sahnesinde ağırlayan mekanımız, bugüne kadar pek çok başarılı organizasyonlara da ev sahipliği yapmanın gururunu taşıyor. Keyifle müzik dinleyip, oryantal show ve DJ’lerin eski-yeni parçalarıyla eğlenebileceğiniz Tonoz Restorant Meyhane, eğlencenin rengi olmaya devam ediyor.

3J0V2E3H1R9V2X8M

Eğlencenin rengi

Mekanımız, eğlence konsepti ve hizmetinden ödün vermeyen personelimizle kurulduğu günden bu yana hem ruha hem damağa hitap ederken, Türk mutfağının meze, sıcak meze zengin yiyecek menüsü ve özel mezeleriyle de her andan keyif almanızı hedefliyor.

Tonoz Restorant bugünlere kadar siz misafirlerimize sunduğu tüm hizmetlerin oüvencesiyle davet ve toplantılarınızı yapabileceğiniz, şirket yemekleri ve etkinlikleriniz için doğru tercih.

Biz Tonoz Restorant olarak, hayatınızın bizim mekanımızda geçireceğiniz saatlerini, eğlenceye dönüşeceğini garantiler ve siz misafirlerimize hizmet etmekten onur duyarız.